Şehrin Yeni Merkezinde

Bir tarafınız Long Beach, diğer tarafınız Kadınlar Denizi, karşınız da Kuşadası Milli Parkı ve Yunanistan Samos Adası. Denize 500 metre uzaklıkta olan Vista Marin şehir merkezine, Kuşadası'nın 2 büyük alışveriş merkezine, organik semt pazarına, hastaneye ve okullara çok yakın bir noktada konumlanıyor.

Sıcacık Bir Karşılama!

Siz ve sevdiklerinizin sonsuz mutluluğu için tasarlanmış yeni daireniz, doğanın canlı renklerine eşlik eden peyzajı, Ege’ye açılan seyrine doyumsuz manzarası ve işlevselliğin zarif detaylarla sunulduğu mimarisi ile lüks kavramını yeniden tanımlıyor.

Doğal Olmanın Peşinde!

26 dönüm üzerine kurulan VistaMarin’in %80’i yeşil alandan oluşuyor. Mavinin tadını doyasıya çıkaracağınız yeni eviniz, aynı zamanda yeşili de maksimum hissedeceğiniz şekilde tasarlandı.

Mutlu Aileler!

Siz ve çocuklarınızın keyifli vakitler geçireceği zengin peyzaj alanları, açık / kapalı yüzme havuzları, güneşlenme terasları, oyunparkları, bahçeler ve fitness salonunda zamanın nasıl geçtiğini anlamak çok zor!

Geniş Düşünün!

Konforu merkezine alan Vista Marin'e geniş kullanım alanları ile de size maksimum rahatlık sunuyor.

En Lezzetli Anlarınıza Vista Marin Dokunuşu

Ege’nin geleneksel lezzetlerinden dünya mutfaklarının en büyüleyici lezzetlerine kadar her detayı incelikle tasarlanmış yeni mutfağınızda hepsi eşsiz bir şölene dönüşüyor.

360° Kalite

Her bir karesi düşünülerek tasarlanmış bir proje. 1. kalite malzeme ve işçiliğin sergileneceği, estetiğin kalite ile mükemmel harmanından doğmuş bir proje.